Souhlasím s tvrzením, že se miminka rodí předčasně a chybí jim čtvrtý trimestr. Proto bychom jim měli zajistit v prvních týdnech co nejšetrnější začátek života, který se bude blížit jejich životu v děloze, kde byly v bezpečí, teple a všechny rušivé zvuky by měly znít t...

Ideální je pokud žena vyznává zdravý životní styl ještě před otěhotněním. Udává se, že šest měsíců, někde se píše i rok před početím....

Porodní asistentka pečuje o ženu těhotnou, rodící a ženu v šestinedělí. Stará se o ženu v každém jejím věkovém období, tedy i o malé dívky.

V těhotenství můžete docházet na kontroly do poradny ke svému gynekologovi nebo se svěřit do péče komunitní porodní asistentky.

V posledních týdnech před porodem jde o častou obavu těhotných žen. Poznám začátek porodu? Kdy mám odjet do porodnice?

Milí pánové, Vaše partnerka otěhotněla a Vy můžete pomoct tak, že ji budete podporovat během těhotenství, při porodu, šestinedělí a v dalších měsících dítěte.

Období šestinedělí je čas, který je pro mě z naprosto nepochopitelných důvodů velmi často opomíjen. O těhotné se postará porodní asistentka a gynekolog v ordinaci, o rodící ženy zase personál v porodnici, ale v šestinedělí nikdo.

Kojení je bezesporu to nejlepší, co pro sebe a vaše miminko můžete udělat. Doba a množství mléka, které vašemu miminku dáte, je to nejcennější.

Máte před sebou období těšení se a příprav na narození miminka. Také změny psychické a tělesné. Doporučuji poslouchat své tělo a to nejen v prvních třech měsících, kdy můžete zažívat neobvyklé chutě, vnímat některé vůně i nepříjemně, pociťovat nevolnosti a také se cíti...

Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků

© 2019 David Alessi by mujporod.cz

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now